Częstochowa

INFORMACJE:

Restauracje
Hotele
Dyskoteki
Biznes
Druk plakatów Warszawa
Darmowe ebooki
Rozkłady jazdy Częstochowa
Nieruchomości
Kredyty
fundusze inwestcyjneFundusze
Banki
Biura rachunkowe
Deweloperzy
Szkolenia bhp Mysłowice, Ruda ŒŚląska
Domy z drewna

Fundusze strukturalne

Fundusze

Cięcie plazmowe Rzeszów, Tarnów, Kraków

Oklejanie samochodów folią we Wrocławiu

Dmuchańce

Zamki dmuchane, dmuchańce, suche baseny, zjeżdżalnie dmuchane. Zapewniamy atrakcje dla dzieci i młodzieży na imprezach, festynach, festiwalach, świętach, piknikach, dożynkach, urodzinach, komunii, weselach i wielu innych imprezach. Dmuchańce produkujemy na zamówienie ale posiadamy również urządzenia już uszyte i gotowe do odbioru. Zawsze można liczyć na pomoc i doradztwo w zakresie doboru urządzeń i atrakcji. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją. Posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Oklejanie samochodów Katowice

wózki dziecięce Częstochowa

darmowe programy CRM

Samorządy, szpitale, szkoły, ośrodki pomocy społecznej, a także firmy i organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o fundusze strukturalne na lata 2007-2013. Jak otrzymać unijną pomoc na rozwój gminy, regionu czy organizacji radzą eksperci z Eurolinii Plus - nowego magazynu telewizyjnego i bezpłatnego, ogólnopolskiego portalu

www.euroliniaplus.pl

1. Temat tygodnia: Instytucje opieki zdrowotnej
Najnowszy odcinek magazynu telewizyjnego "Eurolinia Plus" kierujemy do instytucji opieki zdrowotnej. Wyjaśniamy, gdzie dyrektorzy publicznych i niepublicznych placówek mogą znaleźć środki na rozbudowę infrastruktury i na działania profilaktyczne oraz projekty związane z rozwojem kadr medycznych. Wskazujemy, którym z programów operacyjnych warto się przyjrzeć, w poszukiwaniu tych środków.


Zobacz odcinek "Instytucje opieki zdrowotnej" teraz:
http://www.euroliniaplus.pl/

Następny magazyn Eurolinii Plus już 27 marca o godz. 19.45 na antenie TV Biznes
Temat: Osoby niepełnosprawne. Zapraszamy!

2. Fundusze dla ciebie
Składanie wniosków jest umiejętnością, której możesz się nauczyć. Przeczytaj poradnik "Jak skutecznie aplikować" i sprawdź, z którego z programów operacyjnych będziesz mógł sfinansować swoje działania. W portalu Eurolinia Plus znajdziesz potrzebne do złożenia wniosku informacje.
Zobacz jak aplikować:
http://www.euroliniaplus.pl/jak-aplikowac

 

3. Aktualności
W tym tygodniu ogłoszono nabór wniosków do konkursu w ramach Działania 9.2 Programu Kapitał Ludzki w województwie łódzkim. Także w województwie podkarpackim trwa nabór do konkursów w ramach Programu Kapitał Ludzki. Konkursy dotyczą wsparcia osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy (poddziałanie 6.1.1), inicjatyw lokalnych na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich (działanie 6.3), inicjatyw lokalnych na rzecz aktywnej integracji (działanie 7.3) oraz wsparcia procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie (poddziałanie 8.1.2).
Więcej informacji o konkursach znajdą Państwo w zakładkach tematycznych dla poszczególnych odbiorców i województw. Zobacz aktualności:
http://www.euroliniaplus.pl/aktualnosci

4. O projekcie Eurolinia Plus i partnerach
Magazyn telewizyjny i portal "Eurolinia Plus" powstają dzięki współpracy Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej z Media Biznes Sp. z o.o., wydawcą kanału TV Biznes oraz PAP Serwisem Samorządowym.

Darmowe ebooki:

MOJE MIASTO

Hotele w Częstochowie